O projektu

Nové byty Praha 5 naleznete v luxusním projektu Terasy Šmukýřka. Každé patro zahrnuje pouze dvě bytové jednotky, což zajišťuje dostatek soukromí. Všechny nové byty 3+kk5+kk s předzahrádkou nebo terasou nabízí jedinečné výhledy do okolí. Součástí každého nového bytu je sklep.  Nové byty Praha 5 také nabízejí možnost samostatné a uzavíratelné garáže.

Nové byty Praha 5 se nacházejí nedaleko přírodního parku Košíře. Developerský projekt Terasy Šmukýřka je umístěn ve vilové čtvrti na konci slepé ulice a zaručuje soukromí a klid.
Pro ty, kteří hledají spojení výhod bydlení v bytě a rodinném domě v klidné vilové čtvrti a zároveň na dosah centra, jsou nové byty v Praze v projektu Terasy Šmukýřka správnou volbou.

Nové byty Praha –  Terasy Šmukýřka byly dokončeny na podzim 2016.

Třída energetické náročnosti budovy: C

 

terasy smukyrka_5 (Medium)

 

 

Mezonetový byt 5+kk k prodeji

Mezonetový byt 5+kk k prodeji se nachází v 5. a 6. nadzemním podlaží. Ve spodním patře bytu naleznete obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na velký balkon (11,1 m²), dvě ložnice, prostornou šatnu, samostatnou toaletu s umyvadlem a koupelnu s vanou. V podlaží nechybí dostatek prostoru pro vestavěné skříně. Vpravo od hlavního vstupu do bytu se rozkládá schodiště, které vede do druhého patra. Tam naleznete dvě velké ložnice, obě se vstupem na terasu, koupelnu s vanou a toaletou. Celková plocha bytu je 154,4 m². Tento prostorný a velký byt 5+kk s terasou a balkonem je velmi vhodný pro větší rodinu.

 

unit_lex000117136_1

 

Nový byt 4+kk s předzahrádkou k prodeji

Nový byt 4+kk k prodeji se nalézá ve 3. patře objektu. Disponuje velkým obývacím pokojem (39 m²) s kuchyňským koutem a vstupem na terasu a předzahrádku. Přes obývací pokoj se dostanete do chodby, kde naleznete vstupy do tří prostorných ložnic, toaletu a koupelnu s vanou. Předzahrádka s terasou o velkosti pouze 51,1 m² je nenáročná na údržbu. Nový byt 4+kk je vhodný pro rodinné bydlení.

unit_lex000117119_1

 

Nový byt 3+kk s terasou k prodeji

Byt 3+kk k prodeji nabízí velký obývací pokoj kuchyňským koutem a vstupem na prostornou terasu, dvě dostatečně velké ložnice, samostatnou toaletu a koupelnu s vanou. Budoucí majitelé jistě ocení velkou šatnu a mnoho prostoru pro vestavěné skříně či jiné úložné systémy. Tento dispozičně velmi pěkně řešený nový byt 3+kk s terasou se nachází ve 4. nadzemním podlaží a je vhodný i pro rodinné bydlení.

 

unit_lex000117131_1

 

Nový byt 3+kk s předzahrádkou k prodeji

Prostorný nový byt 3+kk k prodeji ve 3. nadzemním podlaží nabízí velký obývací pokoj kuchyňským koutem, dvě dostatečně velké ložnice, samostatnou toaletu a koupelnu s vanou. Vstup na příjemně velkou předzahrádku s terasou naleznete v obývacím pokoji a v jedné z ložnic. V bytě je mnoho prostoru pro vestavěné skříně či jiné úložné systémy a velká šatna.

 

unit_lex000117123_1

Kontaktujte nás

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.

Přihlašte se k odběru novinek

Email: